Сучкорез Bradas KT-V1251
Фото 3 |
Bradas KT-V1251 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bradas KT-V1251
Все цены 7 →Сучкоріз Bradas V-SERIES алюмінієвий з редуктором KT-V1251 | 990 грн. |
Сучкоріз Bradas KT-V1251 | 990 грн. |
Гілкоріз Bradas V-SERIES з редуктором і ковадлом 690 мм (KT-V1251) | 948 грн. |
Сучкоріз Bradas KT-V1251 з редуктором та ковадлом, алюмінієві ручки, діаме | 880 грн. |
Сучкоріз з редуктором та ковадлом, V-SERIES, KT-V1251 | 988 грн. |
Сучкоріз BRADAS V-SERIES (KT-V1251) | 894 грн. |
Сучкоріз Bradas V-SERIES алюмінієвий з редуктором KT-V1251 | 990 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →