Летняя шина Bridgestone Turanza T005 225/55 R19 103H
Видео 17Фото 11 |
Выберите размер шин
Bridgestone Turanza T005 225/55 R19 103H 225/55 R19 99 V 225/55 R19 103 H |
|
Как выбрать летние шиныКлючевые критерии, которыми необходимо руководствоваться при выборе подходящих для автомобиля летних шин
Дочерние бренды ведущих шинных компанийПокрышки от суббрендов обладают такими же качествами, как и продукция материнских компаний
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bridgestone.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bridgestone Turanza T005 225/55 R19 103H
Все цены 10 →Bridgestone TURANZA T005 225/55 R19 103H DEMO (8087699561) | 14 390 грн. |
Летние шины Bridgestone Turanza T005 225/55 R19 103H XL 1002160628 | 6 536 грн. |
Bridgestone Turanza T005 225/55 R19 103H | 4 505 грн. |
Bridgestone T005 Turanza (225/55R19 103H) | 4 373 грн. |
Шини Bridgestone Turanza T005 225/55 R19 103H XL | 6 311 грн. |
eще 5 предложений
Отзывы 13 | 0 1 0 12 |
Керованість
Мінімальний знос Прекрасне зчеплення з дорогою, не має постійних пробуксовок на старті Відмінні гальмівні якості як на сухому так і на мокрому асфальті Неначе прилипає до дороги на трасі Не боїться ям та бордюрів Вміру м'яка і вміру тверда шина, якраз ідеал для наших доріг Не залишає за собою чорного сліду, що є признаком хорошої зносостійкої суміші Не боїться бокових порізів, міцна боковина Мінімально економить пальне Легка шина, технологічно на найвищому рівні Вміру шумна, але шум з часом пропадає
В канавки завжди потрапляють дрібні камінці, але те саме можна сказати і про інші шини OLEDO OLEDO: пользуюсь Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W Run Flat несколько месяцев |
Показано 1 из 13 отзывов
eще 10 отзывов
Видеообзоры
Модификации Bridgestone Turanza T005 225/55 R19 103H
Цены на Bridgestone Turanza T005 225/55 R19 103H |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 225/55 R19 99V | от 5 507 грн. | 18 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 225/55 R19 103H | от 4 373 грн. | 10 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →
Не боїться бордюрів та ям, прекрасно рулиться і тримається дороги. Знос за період використання – мінімальний
Конкурентами можуть бути тільки
Michelin primacy 4,Goodyear eagle sport F1, Continental contipremiumcontact 6 і ще деякі виробники типу Dunlop, Nokian, Hankook,але по ціні вони стоять на порядок вище і по характеристиках гірші