Каталог   /   Годинники, прикраси й аксесуари   /   Годинники   /   Наручні годинники   /   Casio

Наручний годинник Casio MTP-V004D-1C

Фото - Наручний годинник Casio MTP-V004D-1C
Casio MTP-V004D-1C
Основне
Статьчоловічі
Країна походження брендуЯпонія
Механізм
Тип механізмукварцові
Секундна стрілка+
Точність хода+/- 20 с/міс
Джерело ходу (живлення)батарейка
Циферблат
Тип циферблатастрілочний
Розмітка циферблатамітки
Колірчорний
Функції та можливостідата (число місяця)
Корпус та ремінець
Форма корпусакругла
Матеріал корпусанержавіюча сталь
Колір корпусанержавіюча сталь
Матеріал скламінеральне
Захист заводної головки
Ремінецьбраслет сталь
Колір ремінцянержавіюча сталь
Застібкакліпса (розкладається)
Інше
Діаметр / ширина42 мм
Товщина8.3 мм
Вага96 г
Офіційний сайтcasio.com
Дата додавання на E-Katalogквітень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках

Купити Casio MTP-V004D-1C

Усі ціни 6 →

Casio MTP-V004D-1C

Основне Стать чоловічі
Time4you.com.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
1 400 грн.

Годинник Casio MTP-V004D-1C

Технічні характеристики:Механізм: Надійний японський кварцовий модуль Casio.Скло: Мінеральне (стійке до ударів та подряпин).К... щеорпус: Латунь із якісним гіпоалергенним хромованим покриттям.Браслет: Нержавіюча сталь. Надійна застібка з потрійним згином забезпечує безпечне носіння.Водонепроникність: Water Resistant (захист від бризок, дощу та вологи під час миття рук).Дизайн та функціонал:Циферблат: Глибокий чорний колір із матовим фінішем.Максимальна читабельність: Великі арабські цифри та чіткі міт
Allwatch.com.uaЗ нами 6 років
(Харків)
Поскаржитись
1 390 грн.

Наручний годинник Casio Collection MTP-V004D-1C

Diagonal.in.uaЗ нами 4 роки
(Ужгород)
Поскаржитись
1 682 грн.

Годинник Casio Timeless Collection MTP-V004D-1C MISC

Маркетплейс: Rozetka.ua  TOP OG З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 028 грн.

Годинник чоловічий Casio MTP-V004D-1C

Маркетплейс: Rozetka.ua  WatchLife З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 150 грн.

Наручні годинники CASIO MTP-V004D-1СUDF

Маркетплейс: Rozetka.ua  Магія Часу З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Casio MTP-V004D-1C