Наручний годинник Casio LF-20W-1A
Відео 2Фото 5 |
Casio LF-20W-1A |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio LF-20W-1A
Усі ціни 19 →Годинник Casio Standard Digital LF-20W-1AEF | 2 150 грн. |
Часы CASIO LF-20W-1AEF | 2 150 грн. |
Мужские часы Casio LF-20W-1A | 1 999 грн. |
Чоловічий годинник Casio LF-20W-1A | 1 859 грн. |
Наручний годинник Casio LF-20W-1AEF | 2 150 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio LF-20W-1A:
- Автоматичний календар до 2099 року
- Післясвітіння
- Щогодинний сигнал
- Кнопка увімкн./вимк. звуку
РекомендуємоПорівняти в таблиці →