Наручний годинник Casio AE-1500WH-1A
Відео 32Фото 8 |
Casio AE-1500WH-1A |
|
Повний автоматичний календар до 2099 року. Технологія захисту механізму Carbon Core Guard. Час роботи акумулятора без підзарядки приблизно 7 місяців, при включеній функції збереження енергії приблизно 18 місяців.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio AE-1500WH-1A
Усі ціни 31 →Годинник Casio Standard Digital AE-1500WH-1AVEF | 2 440 грн. |
Часы Casio AE-1500WH-1AVEF | 2 440 грн. |
Мужские часы Casio AE-1500WH-1AVEF AE-1500WH-1A | 1 972 грн. |
Часы Casio TIMELESS COLLECTION AE-1500WH-1AVEF | 2 440 грн. |
Годинник Casio AE-1500WH-1A | 2 440 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio AE-1500WH-1A:
- Щогодинний сигнал
- Післясвітіння
РекомендуємоПорівняти в таблиці →