Каталог   /   Годинники, прикраси й аксесуари   /   Годинники   /   Наручні годинники   /   Casio

Наручний годинник Casio MTP-VD300-5B

Фото - Наручний годинник Casio MTP-VD300-5B
Відео 35Фото 3
Casio MTP-VD300-5B
Основне
Статьчоловічі
Країна походження брендуЯпонія
Механізм
Тип механізмукварцові
Калібрмодуль 5420
Секундна стрілка+
Точність хода+/- 20 с/міс
Джерело ходу (живлення)батарейка / SR920SW /
Циферблат
Тип циферблатастрілочний
Розмітка циферблатамітки + арабські
Колірчорний
Функції та можливостідень тижня
дата (число місяця)
формат часу 12/24 год
Корпус та ремінець
Форма корпусакругла
Матеріал корпусанержавіюча сталь
Колір корпусанержавіюча сталь
Матеріал скламінеральне
Захист заводної головки
Ремінецьремінець каучук
Колір ремінцякоричневий
Застібкакласична (з пряжкою)
Інше
Діаметр / ширина45 мм
Товщина8.7 мм
Вага72 г
Офіційний сайтcasio.com
Дата додавання на E-Katalogлипень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках

Купити Casio MTP-VD300-5B

Усі ціни 6 →

Чоловічий годинник MTP-VD300-5BUDF

Чоловічий годинник MTP-VD300-5BUDF. 100% оригінал, гарантія 24 місяці. Сталевий корпус і каучуковий ремінець. Мінеральне скло... ще. Індикація дати та дня тижня. Водонепроникність WR
Chasovyk.com.uaЗ нами 10 років
(Харків)
Поскаржитись
2 948 грн.

Чоловічий годинник Casio MTP-VD300-5BUDF

Чоловічий годинник Casio MTP-VD300-5BUDF. 100% оригінал, гарантія 24 місяці. Сталевий корпус і каучуковий ремінець. Мінеральн... щее скло. Індикація дати та дня тижня. Водонепроникність WR
Origwatch.com.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
3 133 грн.

Чоловічий годинник MTP-VD300-5BUDF

Чоловічий годинник MTP-VD300-5BUDF. 100% оригінал, гарантія 24 місяці. Сталевий корпус і каучуковий ремінець. Мінеральне скло... ще. Індикація дати та дня тижня. Водонепроникність WR
Goodtime.com.uaЗ нами 8 років
(Харків)
Поскаржитись
2 610 грн.

Чоловічий годинник Casio Timeless Collection MTP-VD300-5BUDF

Маркетплейс: MAUDAU  Casio original З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Годинник Casio MTP-VD300-5B MISC

Маркетплейс: Rozetka.ua  TOP OG З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 828 грн.

Наручні годинники CASIO MTP-VD300-5BUDF

Маркетплейс: Rozetka.ua  Магія Часу З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 670 грн.

Динаміка цін на Casio MTP-VD300-5B

Відеоогляди