Каталог   /   Крупная бытовая техника   /   Электродуховки   /   Castle

Электродуховка Castle CPE-45B

Фото - Электродуховка Castle CPE-45B
Фото 3
Castle CPE-45B
Цвет
Объем
45 л
Мощность
1700 Вт
Управление
поворотные переключатели
Минимальная температура
70 °C
Максимальная температура
250 °C
Кол-во режимов приготовления
4
Функции и возможности
конвекция
таймер
автоматическое отключение
Открытие дверцы
откидная
Покрытие камеры
эмаль
Габариты (ВхШхГ)
36.2x58x44 см
Дата добавления на E-Katalog
апрель 2024
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Castle 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Castle.
Как выбрать настольную электродуховкуРассказываем, в чем преимущества электродуховки и как сделать правильный выбор с учетом объема, мощности и функций

Купить Castle CPE-45B

Все цены 21 →

Електродуховка Castle cpe-45b, Black, 1700w, 45л, конвекція, подвійне термостійке скло, 4 нагрівальних елемента, підсвітка,

Castle CPE-45B — це електрична духова піч, яка поєднує в собі компактність, функціональність і доступність. Її 45-літрового... ещеоб’єму достатньо для приготування страв на всю сім’ю, а широкий спектр функцій і режимів дасть вам можливість втілити в життя будь-які кулінарні ідеї. Особливості Castle CPE-45B - Завдяки механічному термостату на лицьовій панелі електропечі можна легко встановити
Tviy-Dim.comС нами 6 лет
(Киев)
Пожаловаться
4 215 грн.

Духовка настільна Castle CPE-45B

Denika.uaС нами более 10-ти лет
(Харьков)
Гарантия: 12 мес.
Пожаловаться
3 932 грн.

Електропіч Castle CPE-45B

Об'єм: 45 л, потужність: 1700 Вт, 4 нагрівальних елемента, термостат (70°-250°С). Режими приготування: верхній нагр... ещеів, нижній нагрів, верхній+нижній нагрів, конвекція. Комплектація: деко, решітка, ручка для деко, лоток для крихт. Габарити: 580×440×362 мм.
Euro-technika.com.uaС нами 8 лет
(Львов)
Пожаловаться
3 841 грн.

Духовка Castle CPE-45B (скло)

Comtrading.uaС нами 6 лет
(Киев)
Пожаловаться
3 999 грн.

Castle CPE-45B glass CPE-45Bglass

Рожен/Ні|Режими/Конвекція, Верхній+нижній нагрів, Верхній нагрів, Нижній нагрів|Колір виробника/Чорний|Споживана потужність,... ещеВт/1700 Вт|Гриль/Так|Кількість режимів приготування/4 шт.|Габарити (ВхШхГ)/58 х 44 х 36,2 см|Комплектація/Піч електрична, Деко, Інструкція, Гарантійний талон, Решітка, Піддон для крихт, Ручка для деко|Особливості/Таймер|Терморегулятор/Так, до 250 °С|Вага/10 кг|Таймер/Так, до 1 години|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/1 рік|Вага в упаковці, кг/11 кг|Бренд/Castle|Конвекція/Так|Об'єм камери/45 л
COMFY.uaС нами более 10-ти лет
(Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
4 425 грн.
eще 16 предложений

Динамика цен на Castle CPE-45B

• Минимальная
• Средняя
• Максимальная