Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Сад, город та полив   /   Зрошувачі   /   Cellfast

Зрошувач Cellfast IDEAL (52-160) (52-160)

Фото - Зрошувач Cellfast IDEAL (52-160)
Фото 3
Cellfast IDEAL (52-160)
Тип
імпульсний
Опора
ніжка
Кут поливу (°)
20 - 360 °
Регулювання кута поливу
Дальність поливу
13 м
Мін. площа поливу
345 м²
Макс. площа поливу
530 м²
Тиск
2 - 4 бар
Витрата води
0.66 - 1.02 м3/год
Додатковий вихід
Матеріал
метал
Дата додавання на E-Katalog
липень 2017
Маркування виробника
52-160

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.

Купити Cellfast IDEAL (52-160)

Усі ціни 12 →

Karcher 52-160

Пульсуючий зрошувач Cellfast LUX, металевий, до 530 м2 52-160. Професійне пульсуюче зрошення люкс ідеального професійного мет... щеалевого пульсуючого зрошення, зробленого на основі штифта, максимальна стабільність під час поступового поступового сектору по зрошеннях з 20 ° до 360 Поверхня зрошення становить до 530 м2. Можливість підключення до системи великої кількості зрошувачів.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
953 грн.

Професійний пульсуючий зрошувач Cellfast LUX IDEAL™ (52-160) 52-160

- Категорія полив саду - Максимальний тиск 6 бар - Діаметр на булавці - Форма зрошення коло - Ма... щексимальна площа іригації 450 - 550 м² - Площа іригації 2 / 4 бар 345 / 530 м² - Площа / Діаметр зрошення 2 / 4 бар 21 / 26 м - Споживання води 2 / 4 бар 11 / 17 л/хв - Розмір різьблення G3/4" (26,5 мм) - Варіант упаковки картонка - Технології UNI FIT™ послідовне підключення
Motoblok.bizЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
902 грн.

Дощувач секторно-круговий імпульсний Cellfast LUX (52-160)

Маркетплейс: MAUDAU  tehnopost З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 028 грн.

Імпульсний садовий зрошувач Cellfast LUX металевий площа поливу до 530 м (52-160)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 594 грн.

Зрошувач пульсуючий Cellfast Lux професійний (52-160)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Mr. Joe З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 269 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на Cellfast IDEAL (52-160)

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна