Осушитель воздуха Cooper&Hunter CH-D010WD2-24LD
Видео 1Фото 3 |
Cooper&Hunter CH-D010WD2-24LD
Тип:бытовой, до 60 м²
Производительность:24 л/сутки
Воздушный поток:235 м³/ч
Мощность:530 Вт
Управление:сенсорное
Установка:напольный
Электростатический фильтр.
Все характеристики
Характеристики CH-D010WD2-24LD
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Cooper&Hunter.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Cooper&Hunter CH-D010WD2-24LD
Все цены 12 →Осушитель воздуха Cooper&Hunter CH-D010WD2-24LD NEW | 12 690 грн. |
Осушувач повітря COOPER&HUNTER CH-D010WD2-24LD | 12 620 грн. |
Побутовий осушувач Cooper&Hunter CH-D010WD2-24LD NEW | 12 620 грн. |
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D010WD2-24LD NEW | 12 690 грн. |
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D010WD2-24LD | 10 382 грн. |
eще 7 предложений
24 літри конденсату на добу - це дійсно так Довгі роки потерпав від високої вологості в квартирі, з якою просте провітрювання не могло боротись. Її рівень досягав 88% і жити було неможливо, я вже мовчу про електроніку та шпалери. Почав шукати рішення і наштовхнувся на тему осушувачів для приміщень. Вивчивши нюанси та обираючи серед відомих для себе брендів зупинився на цій моделі. Особливо не вірив у ефективність, але за перші ж години роботи вологість в кімнаті впала до 65%, а ще через кілька годин - до комфортних 50%. Буквально на очах стали просихати стіни, а дихати стало легше. Коли прилад подав звуковий сигнал, то я не очікував що за такий короткий час в його баку для конденсату буде більше ніж 3 літри рідини. Це приємно здивувало і я продовжив осушувати приміщення в інших кімнатах - за кілька днів питання було вирішено, а життя пішло на краще. Навіть не знаю скільки разів зливав конденсат, але якби там був лічильник, то кілька сотень літрів він би точно нарахував. Прилад має колеса і зручно транспортується по приміщенню, прилади керування інтуїтивні, як я вже сказав - є і звукове оповіщення, захист під переливу, на задній панелі є дренажний отвір, до його можна підключити трубку для зливу і користуватись майже нон-стоп (актуально якщо потрібно висушити стіни після побілки чи поклейки шпалер, або просто багато білизни після прання). Шум і вібрація приладу на комфортному рівні, сітка для забору повітря чиститься легко. Із недоліків хіба що вага, але враховуючи той факт що всередині компресор та складна конструкція - воно себе оправдовує. Також є нюанс із підвищенням температури в приміщенні, але то така специфіка і кілька градусів - не смертельно. Александр Ч: пользуюсь Cooper&Hunter CH-D010WD2-24LD более года |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →