Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   SSD-накопичувачі   /   Crucial

SSD Crucial P310 2280 CT2000P310SSD5 2 TB
з радіатором

Фото - SSD Crucial P310 2280 CT2000P310SSD5 2 TB з радіатором
Відео 4Фото 6
Crucial CT2000P310SSD5
Тип
внутрішній
Об'єм
2 TB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
PCIe 4.0 4x
Контролер
Phison E27T
Тип пам’яті
3D QLC NAND
Кількість шарів 3D NAND
232-Layer Micron
NVMe
Зовнішня швидкість запису
6000 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
7100 МБ/с
TBW
440 ТБ
Гарантія виробника
5 років
Охолодження M.2
радіатор
Розміри
22x80 мм
Дата додавання на E-Katalog
березень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Як вибрати SSD накопичувачВибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.

Динаміка цін на Crucial P310 2280 CT2000P310SSD5 2 TB
з радіатором

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Crucial P310 2280 CT2000P310SSD5

Ціни на Crucial P310 2280 CT2000P310SSD5
Crucial P310 2280 CT1000P310SSD8 1 TB
без радіатора
від 6 299 грн.83 пропозиції
Crucial P310 2280 CT1000P310SSD5 1 TB
з радіатором
від 6 599 грн.50 пропозицій
Crucial P310 2280 CT2000P310SSD8 2 TB
без радіатора
від 10 600 грн.59 пропозицій
Crucial P310 2280 CT2000P310SSD5 2 TB
з радіатором
від 9 999 грн.2 пропозиції
Crucial P310 2280 CT4000P310SSD8 4 TB
без радіатора
від 19 699 грн.25 пропозицій
Crucial P310 2280 CT4000P310SSD5 4 TB
з радіатором
від 23 339 грн.21 пропозиція
Crucial P310 2280 CT500P310SSD8 500 GBвід 4 299 грн.15 пропозицій
Відеоогляди