SSD GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-2K0-80 2 ТБ
Відео 3Фото 7 |
GOODRAM SSDPR-PX600-2K0-80 |
|
GOODRAM PX600 ― це недорогий M.2 SSD-накопичувач, що є ідеальним прикладом сучасного робочого конячка, який вибирає 90% покупців. Він досить швидкий, щоб виконувати важку роботу, пов'язану з перенесенням великогабаритних файлів і багаторівневих архівів, менших забитих файлами. У той же час, він зроблений досить надійним, щоб не страждати від перегріву, просадок швидкості та втрати працездатності.
І найголовніше, що він вийшов досить дешевим, щоб через 3-4 роки його можна було замінити на щось швидше та сучасніше. PX600 виконаний у сучасному форм-факторі M.2 NVMe та оснащений інтерфейсом PCI-E четвертого покоління, завдяки чому він може оперувати даними з максимальною швидкістю до 5000 МБ/с. У ролі базису використовується багатошарова флеш-пам'ять 3D NAND із високою ефективністю роботи з 4K блоками (IOPS).
Виробник заявляє про термін безперебійної роботи в 2 мільйони годин та ресурс перезапису 600 ТБ для версії на 2 ТБ. Завдяки своїй універсальності, накопичувач можна використовувати з різними гаджетами: формат M.2-2280 забезпечує сумісність з більшістю сучасних ноутбуків, ультрабуків і материнських плат, підтримка шини PCI-E 4.0 зі швидкістю 5000 МБ/с дозволила йому пройти сертифікацію для PlayStation 5 а зворотна сумісність з PCI-E 3.0 дозволяє використовувати цей накопичувач з морально застарілими комплектуючими.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Купити GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-2K0-80 2 ТБ
Усі ціни 59 →GoodRAM PX600 3D NAND 2TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (SSDPR-PX600-2K0-80) SS | 5 865 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 2TB PX600 Goodram (SSDPR-PX600-2K0-80) | 5 809 грн. |
Накопичувач SSD 2TB Goodram PX600 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D NAND (SSDPR | 5 177 грн. |
SSD диск Goodram PX600 2TB M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D TLC (SSDPR-PX600-2 | 5 329 грн. |
Ssd накопичувач Goodram PX600 2 TB (SsdPR-PX600-2K0-80) | 5 275 грн. |
Швидкість, об'єм, стабільність роботи, ціна. Їх немає, але від GoodRam недавно вийшла модель із ще привабливішими характеристиками за свою ціну PX700, якби був вибір, я б доплатив за старшу версію. Ігор: користуюся GOODRAM SSDPR-PX600-1K0-80 кілька місяців |
Модификації GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-2K0-80
Ціни на GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-2K0-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-250-80 250 ГБ | від 1 099 грн. | 62 пропозиції | ||
GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-500-80 500 ГБ | від 1 514 грн. | 68 пропозицій | ||
GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-1K0-80 1 ТБ | від 2 949 грн. | 44 пропозиції | ||
GOODRAM PX600 SSDPR-PX600-2K0-80 2 ТБ | від 5 086 грн. | 60 пропозицій |
Система запускається швидко, збоїв у роботі немає, пошкоджені файли та втрати даних теж відсутні. Одним словом – золото.
Ще попередження для тих хто бере цей SSD для роботи з постійними створеннями великих тимчасових файлів (наприклад 100гб), SSD для таких завдань не дуже підходить, адже в нього всього 300ТБ TBW, і при щоденних навантаженнях він може відлетіти на той світ уже через 2- 3 роки.
На фото швидкості на підключені PCIe-3.0 (через процесор R5 5600G), тому результат не є його повним потенціалом, але сеодно має дуже гарні показники.