Лампа для маникюра CRYSTAL CCF + LED 36
Видео 4Фото 10 |
CRYSTAL CCF + LED 36 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог CRYSTAL 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели CRYSTAL.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить CRYSTAL CCF + LED 36
Все цены 6 →Гібридна світлодіодна LED лампа для нігтів та манікюру CRYSTAL 003 +CCFL 3 | 800 грн. |
Гібридна світлодіодна LED лампа для нігтів та манікюру CRYSTAL 006 +CCFL 3 | 800 грн. |
Гібридна світлодіодна LED лампа для нігтів та манікюру CRYSTAL 004 +CCFL 3 | 800 грн. |
Гібридна світлодіодна LED лампа для нігтів та манікюру CRYSTAL 001 +CCFL 3 | 800 грн. |
Гібридна світлодіодна LED лампа для нігтів та манікюру CRYSTAL 36 Вт сушар | 719 грн. |
Гібридна світлодіодна LED лампа для нігтів та манікюру CRYSTAL 36 Вт сушар | 779 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →