Блок живлення Deepcool Gamer Storm PN-M PN750M White (R-PN750M-FC0W-EU)
![]() | Товар застарів Потужність: 750; Система охолодження: активна; Живлення MB/CPU: 24+8+8(4+4); Гарантія виробника: 10 років; |
Deepcool Gamer Storm PN-M PN750M White |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Не рекомендую продукцію Deepcool, якщо в ній є кулери Модульний, якісні дроти, довгі дроти, багато дротів і багато роз'ємів на самому БЖ Жахливі кулери вцілому у цього бренду, якщо прислонити вухо, кулер торохтить як дизельний двигун, навіть на низьких обертах.
Підтримую, колись брав у збірку БЖ діпкул і теж фан гудів.
Дайте угадаю, від моутеха вентель???))) |
Додати відгук
Модификації Deepcool Gamer Storm PN-M
| Ціни на Deepcool Gamer Storm PN-M |
|---|---|---|---|---|
| Deepcool Gamer Storm PN-M PN650M | від 3 997 грн. | 53 пропозиції | ||
| Deepcool Gamer Storm PN-M PN750M | від 4 790 грн. | 66 пропозицій | ||
| Deepcool Gamer Storm PN-M PN850M | від 5 093 грн. | 71 пропозиція | ||
| Deepcool Gamer Storm PN-M PN850M White | від 5 530 грн. | 57 пропозицій | ||
| Deepcool Gamer Storm PN-M PN1000M | від 5 384 грн. | 43 пропозиції | ||
| Deepcool Gamer Storm PN-M PN1200M | від 6 467 грн. | 48 пропозицій | ||
Відеоогляди