Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Монітори   /   Dell

Монітор Dell Pro Plus P2425H Without Stand 23.8 "
без підставки
(210-BMTB)

Фото - Монітор Dell Pro Plus P2425H Without Stand 23.8 " без підставки
Фото 6
Dell Pro Plus P2425H Without Stand 23.8 "
без підставки
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:1 500:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:DisplayPort v1.2 • HDMI v1.4, VGA
Всі характеристики
Характеристики Pro Plus P2425H Without Stand
Колір
Типмонітор
Діагональ23.8 "
Дисплей
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність1920x1080 (16:9)
Частота кадрів100 Гц
Розмір пікселя0.27 мм
Час відгуку (GtG)8 мс / 5 мс у розгоні /
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість250 кд/м²
Статична контрастність1 500:1
Глибина кольору16.7M Colors
Колірне охоплення (sRGB)99 %
Сертифікат TÜV Rheinland
Підключення
Передача відеоVGA
DisplayPort v1.2
HDMI v1.4
USB-A хаб3x5Gbps
USB-C хаб1x5Gbps
Швидка зарядка / 15 Вт PD USB-C /
Функції та можливості
Функції та можливостіFlicker-Free
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність12 Вт / 65 Вт максимальна /
Клас енергоспоживання (new)C
Габарити (ШхВхТ)539x314x50 мм
Вага3.12 кг
Офіційний сайтdell.com
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2024
Маркування виробника
210-BMTB

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.

Купити Dell Pro Plus P2425H Without Stand 23.8 "
без підставки

Інформаційний дисплей Dell P2425H (210-BMTB)

Інформаційний дисплей Dell P2425H поєднує сучасні технології та екологічну відповідальність. Оснащений IPS-матрицею з роздільною здатністю Full HD (1920x1080) та частотою оновлення 100 Гц, він забезпечує яскраві кольори, широкі кути огляду та плавну візуалізацію. Монітор підтримує технологію ComfortView Plus, яка зменшує шкідливе синє світло до 35%... ще, сприяючи комфортному перегляду протягом тривалого
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
7 930 грн.

Інформаційний дисплей Dell P2425H (210-BMTB)

Інформаційний дисплей Dell P2425H (210-BMTB) — 24" IPS-екран Full HD (1920×1080) з частотою 100 Гц і LED-підсвіткою, що гарантує плавне зображення та широкі кути огляду 178°; яскравість 250 кд/м², статичний контраст 1500:1 і час відгуку 5 мс для чіткого відтворення відео й графіки. Ергономічна підставка дозволяє регулювати висоту, нахил, обертання... щета повертати екран у pivot; вузькі рамки підходять для
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
7 936 грн.

Монітор Dell 24" P2425H (210BMTB)

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
7 985 грн.

Динаміка цін на Dell Pro Plus P2425H Without Stand 23.8 "
без підставки

Модификації Dell Pro Plus P2425H Without Stand

Ціни на Dell Pro Plus P2425H Without Stand
Dell Pro Plus P2225H 21.5 "від 6 091 грн.46 пропозицій
Dell Pro Plus P2425H 23.8 "від 6 600 грн.9 пропозицій
Dell Pro Plus P2425H Without Stand 23.8 "
без підставки
від 7 930 грн.3 пропозиції
Dell Pro Plus P2725H 27 "від 7 072 грн.71 пропозиція
Dell Pro Plus P2725H Without Stand 27 "
без підставки
від 6 699 грн.2 пропозиції