Ванна Devit Comfort Bath 170x75 см центральний злив
![]() |
Devit Comfort 170x75 17075345 170x75 см об'єм 170 л 170x75 см об'єм 205 л 170x75 см центральний злив 180x80 см180x80 см центральний злив |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Comfort Bath 170x75 см центральний злив
| 17 199 грн. | ![]() |
Ванна акрилова Devit Comfort 170x75 17075345 | 16 270 грн. | ![]() |
| 17 199 грн. |
Модификації Devit Comfort Bath
| Ціни на Devit Comfort Bath |
|---|---|---|---|---|
| Devit Comfort Bath 170x75 см об'єм 170 л | від 12 649 грн. | 6 пропозицій | ||
| Devit Comfort Bath 170x75 см об'єм 205 л | від 14 841 грн. | 1 пропозиція | ||
| Devit Comfort Bath 170x75 см центральний злив | від 16 270 грн. | 3 пропозиції | ||
| Devit Comfort Bath 180x80 см | від 14 309 грн. | 4 пропозиції | ||
| Devit Comfort Bath 180x80 см центральний злив | від 17 052 грн. | 3 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →