Каталог   /   Дом и ремонт   /   Сантехника   /   Ванная и душевая   /   Душевые кабины   /   Devit

Душевая кабина Devit Comfort 90x90

Фото - Душевая кабина Devit Comfort 90x90
Видео 2Фото 3
Devit Comfort FEN0123
90x90100x100
Тип
душевая кабина
Габариты
900х900х1900 мм
Форма профиля
многоугольная
Установка
угловая
Способ открытия
распашные двери
Стенки
двухстенная
Материал стенок
стекло
Толщина стекла
8 мм
Поддон
низкий
Дата добавления на E-Katalog
сентябрь 2015
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Devit 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Devit.

Купить Devit Comfort 90x90

Все цены 9 →

Душова кабіна Devit Comfort 90x90 (Профіль - хром, скло - прозоре) FEN0123 FEN0123

Santechshara.uaС нами 9 лет
(Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
21 239 грн.

Душова кабіна Devit Comfort 90x90 (Профіль - хром, скло - прозоре) FEN0123 FEN0123

Душова кабіна Devit Comfort 90x90 (Профіль - хром, скло - прозоре) FEN0123 Бренд - DEVIT Країна - Італія Колекція - Comfort К... ещеолір - хром, скло сіре Матеріал - скло, нержавіюча сталь Поверхня – гладка, глянсова Форма – п'ятикутна Категорія - Душові кабіни Інші параметри - Покриття від нальоту Установка - кутова Комплектація - без піддону, душова кабіна, без задніх стінок Профіль - хром Фурнітура (ручки, петлі) - хром За типом закривання - розстібна Конструкція - двері та нерухома частина Скло - прозоре Кріплення дверей - Петлі Товщина скла мм - 8 Радіус душової кабіни – 550.0 Розмір – 1900×900×900 Гарантія – 5 років
Esantehnika.com.uaС нами 4 года
(Киев)
Гарантия: 60 мес. от производителя
Пожаловаться
19 327 грн.

Душова кабіна Devit Comfort 90x90 (FEN0123) FEN0123

Душова кабіна Devit Comfort 90x90 (FEN0123) пропонуємо вибрати та придбати від бренду Devit у каталозі товарів для опалення Т... ещееплорадість Наші консультанти допоможуть для вас найкращі компоненти напишіть нам на електронну пошту або дзвоніть (067) 478-51-55. Також, обери душові кабіни від відомих виробників - тільки у нас. Якщо виникли важливі питання за цим товаром Душова кабіна Devit Comfort 90x90 (FEN0123) запитайте необхідну інформацію у нас. Каталог Teploradost привезе проживаючим у містах: Кропивницький, Кропивницький, Миколаїв та в ін. міста України.
Teploradost.com.uaС нами 8 лет
(Киев)
Гарантия: 60 мес. от производителя
Пожаловаться
17 569 грн.

Devit Devit FEN0123 COMFORT Кабіна душова, п'ятикут. 90х90, без піддона, скло прозоре

Кліматична технікаС нами более 10-ти лет
(Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
21 969 грн.

Душевая кабина Devit Comfort 90x90 (Профиль - хром, стекло - прозрачное) FEN0123

Santehmat.com.uaС нами 8 лет
(Киев)
Пожаловаться
18 099 грн.
eще 4 предложения

Динамика цен на Devit Comfort 90x90

• Минимальная
• Средняя
• Максимальная

Модификации Devit Comfort

Цены на Devit Comfort
Devit Comfort 90x90от 17 471 грн.9 предложений
Devit Comfort 100x100от 18 639 грн.5 предложений
Видеообзоры