Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні телефони   /   Doogee

Смартфон Doogee V Max 2 512 ГБ

Фото - Мобільний телефон Doogee V Max 2 512 ГБ
Відео 1Фото 6
Doogee V Max 2 512 ГБ
Екран:6.78 ", 2460х1080, 396 ppi, 120 Гц, матриця IPS
Пам'ять:512 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 16 ГБ, LPDDR5X
Камера:3 модулі, 200 МП, + 8 МП, 4K
CPU (GPU):Dimensity 8300 (Mali-G615)
Акумулятор:22000 мАгод
Туристичний (кемпінговий) світильник (до 1000 лм).
Всі характеристики
Характеристики V Max 2
Основне
Операційна системаAndroid 16
Дисплей
Основний дисплей6.78 "
2460х1080
396 ppi
IPS
120 Гц
8 біт (16.7 млн кольорів)
Співвідношення дисплей/корпус69 %
Додатковий (зовнішній) дисплей / 1.05" /
Апаратна частина
Процесор (графіка)Dimensity 8300 (Mali-G615)
Частота процесора3.35 ГГц
Ядер процесора8
Оперативна пам'ять16 ГБ
Тип ОЗПLPDDR5X
Вбудована пам'ять512 ГБ
Слот для карт пам’ятіmicroSD
Макс. об'єм картки2048 GB
Результати тестів
Тест AnTuTu Benchmark1677 000 points
Основна камера
Кількість об'єктивів3 модулі
Основний об'єктив200 МП
Samsung ISOCELL HP2, 1/1.3"
Ультраширокий об'єктив8 МП
Дод. об'єктивнічне бачення, 64 МП
Зйомка Full HD (1080p)30 к/с
Зйомка 4K30 к/с
Спалах
Фронтальна камера
Форм-факторострівна (у дисплеї)
Основний селфі-об'єктив32 МП
Зйомка Full HD (1080p)30 к/с
Комунікація і порти
Зв'язок5G
Тип SIM-картиnano-SIM
Кількість SIM2 SIM
КомунікаціїWi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth v5.4
NFC-чип
Порти підключенняUSB-C
Функції і навігація
Функції та можливостісканер відбитка збоку
гіроскоп
повноцінний ліхтарик
датчик освітлення
НавігаціяGPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
цифровий компас
Живлення
Ємність батареї22000 мАгод
Технологія швидкого заряджанняPower Delivery 3.0
Потужність зарядки120 Вт
Реверсивна зарядка33 Вт
Інше
Захист від вологиIP68/IP69K
Захист від ударівMIL-STD-810
Матеріал рамки/кришкипластик
Комплектаціязарядний пристрій
Розміри (ВхШхТ)184.89x84.6x29.4 мм
Офіційний сайтdoogee.com
Дата додавання на E-Katalogквітень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Doogee V Max 2 512 ГБ

Усі ціни 20 →

Смартфон DOOGEE V Max 2 16/512GB Black

Комплектація товару До комплекту постачання входять: смартфон DOOGEE V Max 2 16/512GB Black, кабель USB-C (у комплекті три... щепровідний кабель для зарядки 120 Вт), зарядний пристрій, захисна плівка на екран, документація користувача. Основна інформація DOOGEE V Max 2 — це потужний захищений 5G-смартфон з рекордним акумулятором 22 000 мА·год на Silicon Carbon-технології та надшвидкою зарядкою 120 Вт. Пристрій
Justbuy.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від магазину
Поскаржитись
20 939 грн.

Doogee V Max 2 16/512GB Dusk Black

Rezervacija.com.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
20 499 грн.

Смартфон DOOGEE V Max 2 16/512GB Black

DOOGEE V Max 2 — захищений 5G-смартфон із батареєю 22000 мА·год, продуктивним процесором і великим дисплеєм для роботи, навіг... щеації, зв’язку та мультимедіа. DOOGEE V Max 2 працює на MediaTek Dimensity 8300, що дозволяє використовувати смартфон для багатозадачності, карт, відеозйомки, зв’язку, робочих застосунків і мобільних ігор. Дисплей діагоналлю 6,78 дюйма підтримує роздільну здатність FHD+ і частоту
Easybay.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
20 691 грн.

Смартфон Doogee V Max 2 16/512GB Black EU

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 1 міс.
Поскаржитись
21 465 грн.

DOOGEE V Max 2 16/512GB Gray

Limon.in.uaЗ нами 3 роки
(Хмельницький)
Поскаржитись
23 399 грн.
ще 15 пропозицій
Відеоогляди