Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Водонагрівачі   /   Drazice

Бойлер Drazice OKC 160 (1106208101)

Фото - Водонагрівач Drazice OKC 160
Відео 7
Drazice OKC 160
Основне
Типнакопичувальний
Джерело енергіїкомбінований
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака147 л
Форма корпусациліндричний
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Клас енергоспоживанняC
Споживана потужність2000 Вт
Номінальна потужність теплообмінника19 кВт
Максимальна тем-ра води80 °C
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Час нагріву35 хв / нагрів на 60°C /
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементу«сухий» ТЕН
теплообмінник
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
захист від замерзання
захист від завеликого тиску
антилегіонелла
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Габарити (ВхШхГ)123.5х52.4х52.4 см / вага 66 кг /
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2010
Маркування виробника
1106208101

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.

Купити Drazice OKC 160

Усі ціни 48 →

Drazice Drazice OKC 160 (1106208101)

Компания Drazice в 2016 выпустила обновлённую версию популярного водонагревателя. Прежде всего обновления коснулись внешнего... щевида. Ручка управления регулятором температуры перенесена на переднею часть корпуса. Индикатор работы нагревательного элемента получил более яркое красное свечение. Верхняя и
ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
24 997 грн.

Бойлер комбінований Drazice OKC 160 (1106208101) 1106208101

Бойлер комбінований Drazice OKC 160 рекомендуємо купити від бренду Drazice в нашому магазині опалювального обладнання за хоро... щешою вартості. Електронний каталог магазину Теплорадість пропонує Вам зробити покупку товарів категорії бойлери комбіновані з великим асортиментом альтернатив відмінної якості наприклад: Бойлер комбінований Drazice OKC 80, Бойлер комбінований Drazice OKC 100, Бойлер комбінований Drazice OKC 125 LC, з доставкою по Україні і покупцямміст: Київ, Полтава, Рівне та інших міст. Якщо у Вас залишилися питання по даній одиниці Бойлер комбінований Drazice OKC 160 напишіть експерту за номером телефону (050) 741-51-55.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
24 700 грн.

Drazice Drazice OKC 160 (model 2016)

Кліматична технікаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
22 912 грн.

Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 160

+ 1277 балів ITbox, Тип монтажу - настінний, установка - вертикальна, форма бака - циліндрична, сумісність - газовий котел, е... щелектричний котел, ступінь захисту обладнання - IP44, об'єм бака - 147 л, матеріал внутрішнього бака - сталь з емалевим покриттям, потужність ТЕНів - 2200 Вт, регулятор температури - механічний, висота - 1255 мм, ширина - 524 мм, глибина - 524 мм
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
32 809 грн.

Водонагрівач комбінований Drazice OKC 160 1106208101

Призначення: Для котлів опалення; Тип встановлення: Настінний; Максимальний тиск (бар): 6; Спосіб встановлення: Вертикальний;... щеВнутрішнє покриття бака: Емаль; Кількість ТЕНів: 1; Споживана потужність (кВт): 2.2; Висота (мм): 1255; Країна виробник товару: Чехія; Ширина (мм): 525; Глибина (мм): 525; Кількість змійовиків: 1; Тип: Комбінований; Рециркуляція: Немає; Площа змійовика (м2): 0.68; Об'єм (л): 145; Тип управління: Механічне; Тип нагрівального елементу (ТЕНа): Сухий; Форма: Циліндрична (кругла)
Bom.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
24 701 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Drazice OKC 160

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Водонагрівач Drazice OKC отримав змішані відгуки від користувачів. З одного боку, це сучасний комбінований бойлер, який може працювати як від твердопаливного котла, так і від електрики, що робить його універсальним для різних сезонів. Він оснащений сухим керамічним трубчастим нагрівачем, що забезпечує більшу площу теплопередачі та зменшує утворення накипу. Крім того, заміна нагрівача є простою і не вимагає демонтажу бака. З іншого боку, користувачі відзначають, що нагрівання відбувається повільно, а термометр розташований незручно. Також є скарги на протікання через 2 роки служби, що вказує на можливі проблеми з надійністю. Загалом, це якісний чеський продукт, але з певними недоліками, які слід враховувати при виборі.
Переваги

Мінуси

1
0
2
1
Якісний чеський комбінований водонагрівач для приватних домоволодінь
23 березня 2018
Особисто для мене чехи це майже німці. Ну, не в прямому розумінні, за походженням вони таки слов'яни, але ось у своєму відношенні до праці і в сенсі якості чеських товарів вони виділяються. Тому я вибрав не вітчизняний Атлантик і не китайський Арістон, а цю на 100% чеську марку. Вважаю, що це один із найдоступніших реально якісних варіантів.
Це сучасний комбінований бойлер, який в опалювальний сезон нагрівається від контуру твердопаливного опалювального котла (теж до речі чеського), а в літній час його зігріває "сухий" керамічний трубчастий нагрівач. Перевагою такого Тена можна вважати збільшену площу теплопередачі, яка здійснюється через стінку сталевої колби, і відсутність утворення накипу безпосередньо на самому ТЕНі. До того ж, за його поломки, зробити заміну буде дуже просто. Ні розбирати, ні демонтувати бак із системи не потрібно, достатньо лише зняти нижню кришку. Нагрів від котла йде через вбудований спіральний теплообмінник площею трохи менше половини квадратного метра і розрахований на значний тиск до 10 атм. Апарат обладнаний двома термостатами – робочим та запобіжним. Для запобігання корозії всі начинки захищені високоякісною емаллю, яка не тріскається при перепадах температур води. Для обслуговування передбачено спеціальний сервісний люк.
І при нагріванні від опалювального контуру твердопаливного котла та при електричному живленні гріється бак неспішно, якщо не сказати, що дуже повільно. Бак підвішений під стелею і термометр, розташований у його верхній частині, виявився дуже високо, показання видно не дуже добре. Та й прибріхує він часом пристойно.
модель із серйозними недоліками
21 березня 2021
Немає
Протікання через 2 роки служби
користуюся Drazice OKC 100 більше року
Показано 2 з 4 відгуків
ще 2 відгуки

Модификації Drazice OKC 160

Ціни на Drazice OKC 160
Drazice OKC 80 від 19 523 грн.17 пропозицій
Drazice OKC 100 від 18 946 грн.9 пропозицій
Drazice OKC 125 від 18 208 грн.25 пропозицій
Drazice OKC 125 LC від 16 432 грн.7 пропозицій
Drazice OKC 160 від 22 912 грн.48 пропозицій
Drazice OKC 180 від 18 715 грн.1 пропозиція
Drazice OKC 200 від 26 700 грн.43 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості водонагрівача Drazice OKC 160:
• Термометр
Модифікація моделі:
• У моделі OKC 160 NTR/1м2 — теплообмінник площею 1м2
• У моделі OKC 160 NTR/Z — відсутній сухий керамічний теплоелемент
Технічні характеристики:

Drazice OKC 80 OKC 100 OKC 125 OKC 160 OKC 180 OKC 200
Номінальна потужність теплообмінника(теплообмінник+ТЕН), Вт 11000 19000 19000 19000 19200 19200
Об'єм бака, л 75 95 120 147 175 195
Площа поверхні теплообмінника, м² 0.41 0.68 0.68 0.68 0.68 0.68
Час нагрівання до 60°C, хв 32 23 28 35 40 45
Габарити приладу (ВхШхГ), мм 736х524х524 881х524х524 1046х524х524 1235х524х524 1200х584х584 1300х584х584
Вага приладу, кг 42 52 58 66 76 81