Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Dunlop

Зимова шина Dunlop Winter 245/45 R19 102V

Фото - Шини Dunlop Winter 245/45 R19 102V
Фото 4
Виберіть розмір шин
Dunlop Winter 245/45 R19 102V
245/45 R19
102
V
Сезон
зимова
Тип
легкова / SUV
Ширина
245 мм
Профіль
45 %
Посадковий діаметр
19 "
Індекс навантаження
102
Індекс швидкості
V
Спрямованість
спрямований
Симетричність
симетрична
Офіційний сайт
dunlop.eu
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Dunlop Winter 245/45 R19 102V

Dunlop Winter 245/45 R19 102V

Бренд - Dunlop;Сезон - Зимові;Тип авто - Легковий;Ширина - 245;Профіль - 45;Діаметр - 19;Індекс навантаження - 102;Індекс швидкості - V;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
15 546 грн.

Dunlop Winter (245/45R19 102V)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
13 014 грн.

Зимова шина Dunlop Winter 245/45 R19 102V

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
16 012 грн.

Динаміка цін на Dunlop Winter 245/45 R19 102V

Модификації Dunlop Winter 245/45 R19 102V

Ціни на Dunlop Winter 245/45 R19 102V
Dunlop Winter 245/45 R19 102V від 13 014 грн.3 пропозиції