ДБЖ Eaton 9E 2000VA/1800W RM 2U LCD USB RS232 6xC13 (9E2000IR) 9E2000IR
З потужністю 1800 Вт (або 2000 В*А), Eaton 9E2000IR надає більше реальної потужності з коефіцієнтом потужності 0,9, що дозволяє надійно захищати більше пристроїв одночасно. Завдяки вбудованим батареям (12V / 7AH x 6), даний безперебійник впевнений у забезпеченні стабільної роботи навіть під час збоїв у мережі живлення. Форма вихідної напруги — це правильна (чиста) синусоїда, що гарантує бездоганну сумісність з чутливим обладнанням.
Устройство бесперебойного питания Eaton 9E2000IR, 1800W 2U (9E2000IR)
для сетевого оборудования, для рабочих станций, для серверных стоек, непрерывного действия (on line), 1800 Вт, 2000 В*А, прав... щеильная (чистая) синусоида, 220-240 В, АКБ - встроенная, 12V/7AH x 6, LCD - дисплей, 438 х 86.5 х 608 мм, 29.9 кг
інверторне ДБЖ, в стійку, сигнал: синусоїда, потужність: 6000 ВА, ефективна 5400 Вт, батарея: без акумулятора, підкл. зовнішнього акумулятора, режим байпаса, розетки: C13/C14 з резервом
резервне, сигнал: синусоїда, потужність: 1000 ВА, ефективна 800 Вт, батарея: без акумулятора, підкл. зовнішнього акумулятора, поддержка LiFePO4, розетки: тип F (Schuko), з резервом 2 шт.