Детское автокресло El Camino Newborn Plus ME1043
Фото 7 |
El Camino Newborn Plus ME1043 |
|
Кресло-переноска для деток до одного годика отроду — модель относится к группе 0+ и обладает максимальной грузоподъёмностью 13 кг. В салоне транспортного средства El Camino Newborn Plus ME1043 принято устанавливать против хода движения, что является единственно правильным вариантом размещения детского кресла. Для удерживания автолюльки используется штатный инерционный ремень безопасности, заблаговременно пропущенный через специальные направляющие в корпусе.
Модель располагает внутренними трёхточечными ремнями с трёхпозиционной регулировкой высоты. Комфорт новорожденных деток в чаше кресла обеспечивает съёмный анатомический вкладыш для самых маленьких. Для удобства переноски люльки в руках предусматривается практичная ручка. Также автокресло оснащается солнечным козырьком. Льняная обивка поверх каркаса изделия не вызывает аллергии на нежной коже маленьких деток, в случае загрязнений она легко снимается для стирки в деликатном режиме. Модель определена к разряду бюджетных автокресел группы 0+.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог El Camino 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели El Camino.
Купить El Camino Newborn Plus ME1043
Все цены 38 →Автокресло El Camino (0-13кг) ME 1043 NEWBORN+ (royal black) | 2 697 грн. |
Автокресло El Camino Me 1043 NEWBORN+ (royal mint) | 2 665 грн. |
Автокрісло El Camino (0-13кг) ME 1043 NEWBORN+ (Royal Mint) | 2 315 грн. |
El Camino Автокрісло Newborn+ ME 1043 Royal Gray (ME 1043) ME 1043(Royal G | 2 999 грн. |
Автокрісло El Camino Newborn+ ME 1043 0-13 кг Royal Black (ME 1043 NEWBORN | 2 764 грн. |
Пересуваємось на машині мало і на короткі відстані. Знайомі на досвіді рекомендували цю модель, тому що й коштує недорого та за якістю досить непогане. За матеріалами - пластик міцний, тканина приємна на дотик, матеріал козирка трохи просвічується, але мені здається так зроблено щоб повітря проходило. Дитині в кріслі подобається, зручна посадка, бічна підтримка добре фіксує малюка, часто в машині засинає в кріслі. Є можливість знімати ремені безпеки, вважаю це плюсом, тому що постійно заносимо крісло додому і дитині по приколу похитатися в кріслі з іграшкою (в машині обов'язково вішаємо ремені назад). Дно крісла не плоске, а з опуклістю, що дозволяє його використовувати як крісло-гойдалку. По встановленні в машині все індивідуально, нам довелося докуповувати подовжувач ременя. А так встановлюється та фіксується надійно. Внутрішній матрац та подушка знімається для систематичного прання, це плюс. Невдале місце виробник вибрав для наліпки AIRBAG, яка не відривається. Навіщо було клеяти цю наклейку перед обличчям дитини, на яку вона часто звертає увагу і намагається повернутися - не зрозуміло. Можна було наліпити її на корпусі. Загалом крісло за свої гроші дуже гарне незважаючи на наліпку AIRBAG. Ціна. Якість. Зручність Невдале розташування наліпки AIRBAG Дмитрий П: пользуюсь El Camino Newborn Plus ME1043 несколько месяцев |