ENRG 544402044
Тип
стартерний
Призначення
авто
Обслуговування
необслуговуваний
Форм-фактор
європейський
Тип електроліту
SLA (свинцево-кислотний)
Клеми
конус (Euro)
Розташування клем
стандартне
Полярність
+ праворуч
Напруга
12 В
Ємність батареї
44 Агод
Пусковий струм EN
440 А
Ручка для перенесення
Габарити (ДхШхВ)
207x175x175 мм
Дата додавання на E-Katalog
березень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ENRG 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ENRG.
Поширені типи акумуляторних батарейПлюси та мінуси загальнопоширених типів АКБ
Де купити ENRG BUDGET 544402044
Акумулятор ENRG 44Агод. 440А R+ пуск (ENRG544402044) ENRG544402044
Dsvavto.uaЗ нами 1 рік (Київ)Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
Автомобільний акумулятор ENRG Classic 12 В 44 А/год 440 А B13 (EN) (R+) 207 x 175 x 175 мм (ENRG544402044)