Каталог   /   ТВ та відеотехніка   /   Проєкційне обладнання   /   Проєктори   /   Epson

Проєктор Epson EB-W55 (V11HB58042)

Фото - Проєктор Epson EB-W55
Фото 6
Epson EB-W55
Лампа:UHE, ANSI 4000 лм, 16 000:1, термін служби 6000 год
Роздільна здатність:1280x800 пікс.
Проєкція:від 1.68 м, до 2.02 м
Коефіцієнт:1.30:1 – 1.56:1
Підключення:HDMI 2 шт.
Всі характеристики
Характеристики EB-W55
Колір
Основне призначенняуніверсальний
Лампа і зображення
Тип лампиUHE
Термін служби6000 год
Термін служби (економ)12000 год
Потужність лампи210 Вт
Яскравість ANSI-люмен4000 лм
Динамічна контрастність16 000:1
Передача кольору16.7 млн. кольорів
Частота кадрової розгортки100 – 200 Гц
Матриця
Технологія3LCD
Розмір матриці0.59"
Реальна роздільна здатність1280x800 пікс.
Підтримка форматів зображення16:10
Проєктування
Проекційна відстань, мін1.68 м
Проекційна відстань, макс2.02 м
Діагональ зображення33 – 320 "
Проєкційний коефіцієнт1.30:1 – 1.56:1
Оптичне збільшення2 х
Масштаб і фокусуванняручне
Корекція трапеції (верт), ±30 °
Корекція трапеції (гор), ±30 °
Функції та можливості
Wi-FiWi-Fi 4 (802.11n)
Апаратна частина
USB-A 2.01 шт.
Кількість динаміків1 шт.
Потужність звуку2 Вт
HDMI входів2 шт.
Службові роз'ємиUSB (slave)
Інше
Рівень шуму (номінально)37 дБ
Рівень шуму (економ / тихий)28 дБ
Джерело живленнямережа
Споживана потужність284 Вт
Габарити (ВхШхГ)92x302x237 мм
Вага2.6 кг
Офіційний сайтepson.eu
Дата додавання на E-Katalogлипень 2025
Маркування виробника
V11HB58042

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epson 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epson.

Купити Epson EB-W55

Усі ціни 6 →

EPSON EB-W55 V11HB58042

проектор EB-W55 (3LCD, WXGA, 4000ALm, 16000:1, 1.3-1.56:1, 6/12, 2*HDMI, USB-A, USB-B, 2W)
Офіційний партнер Epson
Notebooker.ua
(Київ)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись
31 112 грн.

Epson EB-W55 (V11HB58042) офіційна гарантія

PermyCoЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
31 499 грн.

Мультимедійний проектор Epson EB-W55 (V11HB58042)

Мультимедійний проектор Epson EB-W55 (V11HB58042) — компактний і легкий 3LCD-проектор з роздільною здатністю WXGA (1280×720),... щеяскравістю та контрастністю 16000:1 для чіткої, насиченої картинки без ефекту «райдужності». Підійде для дому, навчання та офісних презентацій: зображення від ~33" до 320", оптичний зум 1,2×, вертикальна та горизонтальна корекція Keystone до 30° для простого встановлення. Має два
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
29 832 грн.

Проектор Epson EB-W55 (V11HB58042) EB-W55 (V11HB58042)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
34 308 грн.

Проектор Epson EB-W55 3LCD WXGA Wi-Fi KPROEB-W55

Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
28 249 грн.

Проектор Epson EB-W55 (V11HB58042)

Маркетплейс: Rozetka.ua  DNK З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
39 797 грн.

Динаміка цін на Epson EB-W55

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна