Плита Esperanza Vesuvius черный (EKH009)
Esperanza Vesuvius черный
2022 год
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Esperanza 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Esperanza.
Настільна плита Esperanza EKH009 Touch С нами 5 лет (Днепр)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
1 399 грн.
Плита Esperanza EKH009 Тип: Настільна плита Виробник: Esperanza Модель: EKH009 Колір: Чорний Тип нагрівального елементу: Індукційні Кількість конфор... еще ок: 1 Керування: Сенсорне Покриття робочої поверхні: Склокераміка Тип варильної поверхні: Електрична індукційна Потужність: 2000 Вт Країна виробник: Китай
Зубные-щетки.укр С нами 10 лет (Киев)
Гарантия: 3 мес.
Пожаловаться
1 499 грн.
Esperanza EKH009 Потужність підключення/200 0 Вт|Дисплей/Так| Діапазон температур/80°- 270° С|Функції/Тайме р, Звуковий сигнал, Автовідключення |Га... еще рантійний термін/1 рік|Тип плити/Індукційн а|Вага/Нет|Пере дня ліва конфорка/Потужн ість 2 кВт, Діаметр 14-22 см|Тип варильної панелі/Індукцій на|Комплектація /Гарантійний талон, Інструкція, Настільна плита|Габарити (ВхШхГ)/Нет|Кіл ькість конфорок / зон нагріву/1|Матер іал основи/Склокера міка|Тип управління/Сенс орне|Колір виробника/Чорни й|Тип зон нагріву/Індукці йний|Бренд/Espe ranza|Вага в упаковці, кг/Нет|Країна виробництва/Кит ай|Габарити упаковки (ВхШхГ)/Нет
COMFY.ua С нами 9 лет (Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
1 549 грн.
Настільна плита Esperanza EKH009 Zhuk.ua С нами 4 года (Киев)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
1 299 грн.
Esperanza EKH009 Маркетплейс: Rozetka.ua
TutTehno
С нами 5 лет (Киев)
Пожаловаться
1 017 грн.
Динамика цен на Esperanza Vesuvius черный
Минимальная Средняя Максимальная