Автоаккумулятор Exide Start-Stop AGM AGM EK820
Видео 22 | от 7 292 до 8 338 грн. Сравнить цены 4 →Назначение:авто Ёмкость:82 Ач Напряжение:12 В Пусковой ток:800 А |
Модификации Exide Start-Stop AGM 15
Характеристики
Exide AGM EK820 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Exide 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Exide.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить Exide Start-Stop AGM AGM EK820
Сортировать
EXIDE EK820 | 7 292 грн. |
Автомобільний акумулятор Exide Start-Stop AGM 82Ah Ев (-/+) (800EN) (д315* | 7 332 грн. |
Акумулятор автомобільний 82ач 800а "+" праворуч EXIDE, EK820 | 8 338 грн. |
Акумулятор автомобільний EXIDE START-STOP AGM 82Ah Ев (-/+) (800EN) (EK820 | 7 622 грн. |
Закрыть
чітко підійшов замість рідного аккумулятора за розмірами, кріпленням і розташуванням клемм працює як старт-стоп, так і всі інші функції, пов'язані з аккумулятором, як з оригінальним, для цього не потрібно нічого в автомобілі після заміни аккумулятора налаштовувати. Тримає напругу без проблем, заряджається - все як має бути. Ціна на момент купівлі була найкраща серед А-брендів, гарантія і якість виконання, та й попередній досвід з цією фірмою хороші. треба дивитись на ціни, якщо аналогічний варта або бош будуть дешевші - можна брати їх, якість плюс-мінус однакова. Bohdan Prykhodchenko: пользуюсь Exide Start-Stop AGM более года |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Рекомендуем