Коляска Expander Viva 2 in 1
Видео 1Фото 6 |
Expander Viva 2 in 1
Конструкция:универсальная, 2 в 1
Складывание:книжка
Защита:бампер, пахремень, ремни
Регулировки:спинка, подножка
Вес в сборе:14.9 кг
Все характеристики
Купить Expander Viva 2 in 1
Все цены 10 →Детская коляска 2 в 1 Expander Viva V-26883 (1) Plum | 17 928 грн. |
Дитяча коляска 2 в 1 Expander VIVA V-26883 Plum 91314 | 16 463 грн. |
Дитяча коляска для немовляти 2в1 Expander VIVA 0 - 5 років з прогулянковим | 16 624 грн. |
Дитяча універсальна коляска для дітей 2 в 1 Expander VIVA Plum (91314) | 19 755 грн. |
Дитячий візок Expander "Viva" 2в1 Plum (0-3 років) V-26883 | 20 856 грн. |
eще 5 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →