Каталог   /   Дім і ремонт   /   Автономне живлення та енергозабезпечення   /   Стабілізатори напруги   /   Forte

Стабілізатор напруги Forte TVR-500VA 0.5 кВА / 350 Вт (22648)

Фото - Стабілізатор напруги Forte TVR-500VA 0.5 кВА / 350 Вт
Відео 2Фото 5
Forte TVR-500VA 0.5 кВА / 350 Вт
Основне
Тип стабілізаторарелейний
Вхідна напруга230 B (1 фаза)
Потужність350 Вт
Потужність0.5 кВА
Характеристики
Діапазон вхідної напруги140-260 В
Точність вихідної напруги (±)8 %
Швидкість спрацьовування7 мс / 5-7 мс /
КПД97 %
Вольтметраналоговий
Розетки
Розеток із заземленням1 шт.
Рівні захисту
Захиствід перегріву
від короткого замикання
від перевантаження
від підвищеної / зниженої напруги
Інше
Розміщенняпідлоговий
Охолодженняпасивне
Ступінь захисту IP20
Ручка для транспортування
Габарити110x152x233 мм
Вага2.25 кг
Дата додавання на E-Katalogтравень 2014
Маркування виробника
22648

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.

Купити Forte TVR-500VA 0.5 кВА / 350 Вт

Усі ціни 6 →

FORTE TVR-500VA (22648)

Сегодня со скидкой!
Palladium.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
2 887 грн.

Стабілізатори напруги Forte TVR-500VA

Тип: релейний / Робоча частота, Гц: 50 / Кількість фаз: одна / Потужність, ВА: 500 / ККД,%: 97 / Час регулювання, мс: 5-7 / Ч... щеас затримки, з: 6/180
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 011 грн.

Стабілізатор напруги Forte TVR-500VA релейний 500 Вт (22648)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 019 грн.

FORTE TVR-500VA (22648)

Mobitek.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись

Forte tvr-500va (500Вт)

- Диапазон входного напряжения 140-260 В - Точность выходного напряжения (±) 8 % - Скорость сра... щебатывания 7 мс / 5-7 мс / - КПД 97 % - Вольтметр аналоговый - Розетки - Розеток с заземлением 1 шт - Уровни защиты - Защита от перегрева от короткого замыкания от перегрузки от повышенного/пониженного напряжения - Общее - Установка напольный - Охлаждение пассивное - Степень защиты IP 20 - Ручка для транспортировки + - Габариты 110x152x233 мм - Вес 2.25 кг
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
2 830 грн.

Forte Стабілізатор напруги Forte TVR-500VA

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
3 010 грн.

Динаміка цін на Forte TVR-500VA 0.5 кВА / 350 Вт

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Forte TVR-500VA

Ціни на Forte TVR-500VA
Forte TVR-500VA 0.5 кВА / 350 Втвід 2 830 грн.6 пропозицій
Forte TVR-1000VA 1 кВА / 750 Втвід 3 655 грн.1 пропозиція
Forte TVR-2000VA 2 кВА / 1500 Втвід 3 882 грн.7 пропозицій
Відеоогляди