Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Fronway

Всесезонна шина Fronway RockBlade A/T II 215/75 R15 100Q

Фото - Шини Fronway RockBlade A/T II 215/75 R15 100Q
Фото 7
Виберіть розмір шин
Fronway RockBlade A/T II 215/75 R15 100Q
Сезон
всесезонна
Тип
позашляхова
Призначення
позашляхова (All-Terrain)
Ширина
215 мм
Профіль
75 %
Посадковий діаметр
15 "
Індекс навантаження
100
Індекс швидкості
Q
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
липень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fronway 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fronway.

Купити Fronway RockBlade A/T II 215/75 R15 100Q

Усі ціни 13 →

Fronway Rockblade A/T II 215/75 R15 100/97Q

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 997 грн.

Fronway Rockblade A/T 2 (215/75R15 100/97Q)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 036 грн.

Всесезонна шина FRONWAY Rockblade A/T II 215/75R15 100/97Q

Диаметр шины: 15" * Индекс скорости: Q * Высота профиля шины: 75 * Сезонность шин: Всесезонные шины * Ширина шини: 215 * Краї... щена виробництва: Китай * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 215/75R15 * Класс шины: C (Эконом) * Индекс нагрузки шины: 100/98 * Додаткові маркування: AT *
Tyresale.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 822 грн.

FRONWAY Всесезонна шина FRONWAY Rockblade A/T II 215/75R15 100/97Q

Диаметр шины: 15" * Индекс скорости: Q * Высота профиля шины: 75 * Сезонность шин: Всесезонные шины * Ширина шини: 215 * Краї... щена виробництва: Китай * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 215/75R15 * Класс шины: C (Эконом) * Индекс нагрузки шины: 100/98 * Додаткові маркування: AT *
Rezina.ccЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 429 грн.

FRONWAY Всесезонна шина FRONWAY Rockblade A/T II 215/75R15 100/97Q

Диаметр шины: 15" * Индекс скорости: Q * Высота профиля шины: 75 * Сезонность шин: Всесезонные шины * Ширина шини: 215 * Краї... щена виробництва: Китай * Тип авто: Легковые * Шипи: Без шипів * Можливість шипування: Не можлива * Розмір легкової шини: 215/75R15 * Класс шины: C (Эконом) * Индекс нагрузки шины: 100/98 * Додаткові маркування: AT *
Faynaguma.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 862 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Fronway RockBlade A/T II 215/75 R15 100Q

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна