Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Блоки живлення   /   Gigabyte

Блок живлення Gigabyte P-Series 2020 P450B

Фото - Блок живлення Gigabyte P-Series 2020 P450B
Відео 5Фото 7
Gigabyte P-Series 2020 P450B
Основне
Потужність450 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД85 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Bronze
Стандарт ATX 12В v.2.31
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8 (4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
Система кабелівне модульна
Довжина кабелів
MB550 мм
CPU600 мм
SATA500 мм
MOLEX500 мм
PCIe550 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V18 А
+5V15 А
+12V136 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V432 Вт
Потужність +3.3V +5V103 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb15 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаUVP, OCP, OTP
Гарантія виробника3 роки
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Офіційний сайтgigabyte.com
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.

Купити Gigabyte P-Series 2020 P450B

Усі ціни 23 →

Блок живлення GIGABYTE P450B 450W 80+Bronze GP-P450B

Блок живлення GIGABYTE P450B 450W 80+Bronze GP-P450B / GIGABYTE / 450 W / ATX 2.x / 80+ Bronze / 20+4 pin / 4+4 pin / 8 pin (... ще6+2) / 150x140x86 (ДхШхВ) / 3 роки / 00-00026712
Офіційний партнер Gigabyte
Artline.ua
(Київ)
Гарантія: 3 міс. від виробника
Поскаржитись
2 279 грн.

Gigabyte Блок живлення для ПК Gigabyte P450B

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
2 299 грн.

Блок живлення GIGABYTE P450B (650W) 80+Bronze (GP-P450B)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 193 грн.

GIGABYTE P450B

Gigabyte P450B - блок живлення з форм-фактором ATX, який розроблений спеціально для потужних систем. Дизайн виробу вдало де... щемонструє фірмовий стиль із застосуванням чорного кольору. Модель Gigabyte P450B наділена потужністю 450 Вт, чого вистачить для ефективного живлення найбільш потужних та енергозатратних компонентів. Оснащений 120-міліметровим вентилятором з малошумним гідравлічним підшипником (HYB), завдяки якому охолодження системи буде відбуватись досить ефективно при низькому рівні шуму. Сертифікований за системою 80 Plus Bronze, яка гарантує його енергоефективність і зменшення енергетичних втрат. Активний модуль корекції напруги є гарантією стабільної роботи навіть при перенавантаженні чи пониженому рівні напруги. До того ж, блок живлення оснащений захистом OPP, UVP, OVP, SCP, OCP, OTP.  ;
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 239 грн.

Блок живлення Gigabyte P450B

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
2 174 грн.
ще 18 пропозицій

Динаміка цін на Gigabyte P-Series 2020 P450B

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Блок живлення Gigabyte P-Series 2020 отримав змішані відгуки від користувачів. Багато хто відзначає його тиху роботу та довгі, гнучкі кабелі, які підходять для різних корпусів. Моделі P450B та P550B добре справляються з робочими навантаженнями, мають основні системи захисту та стабільно працюють навіть при перепадах напруги. Однак, деякі користувачі скаржаться на шум і свист під час роботи, особливо у моделях P1000GM, що викликає дискомфорт. Також є зауваження щодо недостатньої підтримки гарантійного обслуговування в Україні. Загалом, блок живлення підходить для середніх навантажень, але варто враховувати можливі проблеми з шумом і сервісом.
Переваги

Мінуси

3
1
2
4
відмінна модель, дуже сподобалося
29 вересня 2020
Бюджетна новинка 2020 року від GIGABYTE, представлена у червні, мені дуже сподобалася серед бюджетників.
Довго вибирав між Chieftec Proton, Be quiet System Power 9 або Gigabyte P-Series 2020, але все ж зупинився на GIGABYTE.
Chieftec і Be quiet на ринку ще з 2017-2018 років і відгуків зібралося за такий період дуже багато, одні пишуть що шумний вентилятор інші що кондери тріщать і тд. я звичайно в цьому сумніваються і думаю, що всі моделі хороші.
Але вирішив спробувати щось нове і плюс цей все ж таки трохи дешевше)) та й для складання робочої машинки багато не треба.
Як то мені те БЖ відмінний. Нічого не шумить і не тріщить, реально тихий.
Кабелі чорні плоскі та дуже довгі, для будь-якого корпусу підійде.
Для складання 10100+GTX 1660 SUPER можна сміливо брати.
80+ Bronze
Довгі кабелі (плоскі чорні)
Тихий
не виявив
Валерій Л.користуюся Gigabyte P450B менше місяця
Блок своє завдання виконує. На момент Травня 2021 року, претензій до блоку немає.
31 травня 2021
Купив блок в листопаді 2020, версія P750GM. Брал під систему з R7 5800X і RTX 3080.
1. Із системою справляється.
2. Вентилятор дуже тихий. Я думав що він не працює, але піднісши руку під час гри до задника блоку переконався, що все гаразд. Навіть якби був гучний, то на тлі кучеряючого на всю 3080 і кулера робота у вигляді Be Quiet Dark Rock Pro 4 його все одно було б не чути. Якихось інших зайвих шумів чи трісків не чую.
3. Багата комплектація дротів. Самі дроти тонкі, досить довгі і гнучкі, щоб прокласти їх по корпусу Cooler Master MB510L як мені того хотілося.
4. Блок досить великоваговий. А як говорив Борис Бритва, "Тяжкість - це надійно"
1. 2-3 тижнів був стійкий запах "нової" речі від блоку. Ще при експлуатації в старій системі на i7 2600K і GTX 1066. Зараз вже давно ніяких запахів не відчувається (не могла ж корона затягнуться більш як на півроку?).
Сергей Пречислыйкористуюся Gigabyte P750GM кілька місяців
Не раджу! Нема гарантійного сервісу в Україні!
22 вересня 2021
П1000ГМ
Немає
Не раджу. Свистить при роботі, знаходиться поруч неможливо, через якийсь час просто починає боліти голова. Двічі відправляв до сервісного центру, через магазин, двічі повернули з позначкою, що несправність не підтверджена, хоча навіть їм на пошту кидав аудіозапис зі свистом блоку живлення. Таке відчуття, що вони його навіть не підключали. Сервісний центр MTI. І це єдиний сервісний центр, який офіційно може дати вам акт про несправність продукції Гігабайт, без нього ви не повернете ні обмін оформити не можете. Подумайте добре при виборі продукції цієї компанії за будь-якого браку відповідальності нуль. Навіть на офіційному сайті Гігабайт, відмовляються всім чим завгодно, тільки б не брати відповідальність на себе! Всім удачі та хороших покупок!
Саня Ивановкористуюся Gigabyte P1000GM менше місяця
Показано 3 з 10 відгуків
ще 7 відгуків

Модификації Gigabyte P-Series 2020

Ціни на Gigabyte P-Series 2020
Gigabyte P-Series 2020 P450Bвід 2 045 грн.24 пропозиції
Gigabyte P-Series 2020 P550Bвід 2 200 грн.11 пропозицій
Gigabyte P-Series 2020 P750GMвід 3 764 грн.74 пропозиції
Gigabyte P-Series 2020 P850GMвід 4 358 грн.79 пропозицій
Відеоогляди