Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   GRB

Змішувач GRB Time 47224470

Фото - Змішувач GRB Time 47224470
Фото 12
GRB Time 47224470
Timeбез ручного душу
Колір
Призначеннядля ванни
для прийняття душу
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Вилив
Глибина струменя180 мм
Характеристики
Запірний клапанкерамічний
Душ / ванна
Диверторкнопковий
Монтаж
Тип монтажунастінний (вертикальний)
Монтажних отворів2 шт.
Підведення водижорсткі трубки
G 1/2"
Інше
Матеріал корпусалатунь
Покриття корпусухром
хром з золотистим
нержавіюча сталь (матова)
під золото
чорний, чорний із золотом, білий, рожевий
Висота змішувача70 мм
Країна походження брендуІспанія
Гарантія виробника5 років
Офіційний сайтproductos.grb.es
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2023
Маркування виробника
47224470

47224471

47224472

Ще
47224473

47224476

47224477

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRB 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRB.

Купити GRB Time 47224470

Усі ціни 10 →

Змішувач для ванної GRB Time чорний матовий 47224472

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
17 825 грн.

Змішувач для ванни GRB Time чорний (47224472) 47224472

Змішувач для ванни GRB Time чорний (47224472) надаємо можливість придбати від бренду GRB у каталог інтернет магазину опалення... щеТеплорадість Наші менеджери підберуть для вас чудові товари напишіть на email або дзвоніть (050) 741-51-55. Також, дивись змішувачі від надійних виробників - тільки у нас. Якщо виникли будь-які питання по товару Змішувач для ванни GRB Time чорний (47224472) уточніть необхідну інформацію у нас. Каталог Teploradost реалізує доставку покупцям міст: Мелітополь, Львів, Київ , а також інші міста України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
16 928 грн.

Змішувач для ванни GRB Time хром глянцевий 47224470

San-lux.com.uaМенше року
(Київ)
Поскаржитись
12 272 грн.

Змішувач для ванни GRB Time Black, чорний матовий (47224472)

Маркетплейс: Rozetka.ua  AquaWin З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
16 879 грн.

Змішувач для ванної GRB Time білий матовий 47224471

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на GRB Time 47224470