Змішувач GRB Aura 75135750
Фото 8 |
GRB Aura 75135750 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRB Aura 75135750
Змішувач для душу GRB Aura Chrome 2 споживача хром 75135750 | 7 700 грн. |
Змішувач GRB Aura Chrome, хром на 2 виходи, хром (75135750) 75135750 | 10 394 грн. |
Змішувач для душа GRB Aura Chrome на 2 виходи, хром (75135750) | 11 884 грн. |
Змішувач AURA CHROME для душу, хром (75135750) TM GRB | 11 767 грн. |
Змішувач для душу GRB Aura Chrome на 2 виходи, хром (75135750) | 13 910 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →