Змішувач GRB Aura 75536750
Фото 3 |
GRB Aura 75536750 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRB Aura 75536750
Змішувач для раковини GRB Aura хром 75536750 з донним клапаном | 12 991 грн. |
Змішувач для раковини настінний GRB Aura (колір - хром), вилив 200 мм 7553 | 14 692 грн. |
Змішувач для умивальника GRB Aura, Сhrome (75536750) | 18 514 грн. |
Змішувач для умивальника AURA CHROM, хром (75536750) TM GRB | 14 690 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →