Змішувач GRB Aura 75820750
Фото 8 |
GRB Aura 75820750 |
|
Виробник рекомендує розташовувати важіль з правого боку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRB Aura 75820750
Усі ціни 20 →Змішувач для кухні GRB Cocinas Aura чорний матовий 75820752 | 15 128 грн. |
Змішувач для кухні GRB Aura хром 75820750 | 8 022 грн. |
Змішувач для кухні GRB Aura, хром (75820750) 75820750 | 10 089 грн. |
Змішувач для кухні GRB Aura Chrome 225, мідь (75820756) | 29 182 грн. |
Grb Aura Czarna (75820752) | 26 800 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →