Кухонный нож Hendi 842966
Hendi 842966 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Hendi 842966
Кухонний ніж Hendi для м'яса 350 мм Brown (842966) | 844 грн. |
Ніж для кебабу 350 мм коричневий Hendi 842966 | 1 020 грн. |
Ніж HACCP для вареного м'яса, коричневий Hendi 350 мм 842966 | 719 грн. |
Ніж для вареного м'яса Hendi НАССР коричневий довжина 35 см (842966) | 705 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →