Кухонний ніж Hendi 842966
Hendi 842966 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hendi 842966
Кухонний ніж Hendi для м'яса 350 мм Brown (842966) | 844 грн. |
Ніж для кебабу 350 мм коричневий Hendi 842966 | 1 020 грн. |
Ніж для кебабу 350 мм коричневий Hendi 842966 | 1 027 грн. |
Ніж HACCP для вареного м'яса, коричневий Hendi 350 мм 842966 | 719 грн. |
Ніж для вареного м'яса Hendi НАССР коричневий довжина 35 см (842966) | 705 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →