Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Hoco

Зарядний пристрій Hoco C135A Rock

Фото - Зарядний пристрій Hoco C135A Rock
Фото 8
Hoco C135A Rock
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
PPS
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
80x44x30 мм
Вага
46 г
Офіційний сайт
hocotech.com
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.

Купити Hoco C135A Rock

Hoco C135A Rock 20w PD/QC USB-C/USB-A ports charger white

Мережевий зарядний пристрій Hoco C135A Rock 20w PD/QC USB-C/USB-A ports charger white
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
229 грн.

Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco C135A Rock White PD20W+QC3.0 charger

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись

Зарядний пристрій Hoco C135A USB QC3.0 / Type-C PD3.0 20W швидка зарядка - White

Маркетплейс: Rozetka.ua  sharm З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
288 грн.

Мережевий зарядний пристрій Hoco C135A PD20W / 3A USB+Type-C із швидкою зарядкою White

Маркетплейс: Rozetka.ua  re:Case З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
312 грн.

Мережевий зарядний пристрій HOCO C135A Rock PD20W QC3.0 White

Маркетплейс: Rozetka.ua  Toyunimarket З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
352 грн.

Динаміка цін на Hoco C135A Rock

Модификації Hoco C135A Rock

Ціни на Hoco C135A Rock
Hoco C135A Rock від 229 грн.6 пропозицій
Hoco C139A Rock від 879 грн.1 пропозиція