Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Hoco

Зарядний пристрій Hoco C94A Metro (370290003)

Фото - Зарядний пристрій Hoco C94A Metro
Фото 6
Hoco C94A Metro
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
54x45x24 мм
Вага
48 г
Офіційний сайт
hocotech.com
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2022
Маркування виробника
370290003

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.

Купити Hoco C94A Metro

Усі ціни 93 →

Hoco Адаптер живлення для телефона Hoco C94A Metro 20W (1 Type-C) White

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
239 грн.

Мережевий зарядний пристрій Hoco C94A, 20 Вт, Power Delivery (PD), Fast Charge, білий, з кабелем USB тип-C до USB тип-C, 1 п

All-spares.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від магазину
Поскаржитись
225 грн.

Зарядний пристрій Hoco Metro single port charger C94A 1Type-C, 20W/3A, PD/QC White (000008526)

One-click.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись
177 грн.

СЗУ блок Hoco C94A (PD20W) белый 22838976

Allbattery.uaЗ нами 3 роки
(Харків)
Поскаржитись
410 грн.

Мережевий зарядний пристрій Hoco C94A "Metro", White, 20 Вт, 1xType-C (PD3.0)

Маркетплейс: MAUDAU  Lemko З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
245 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Hoco C94A Metro