Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Hoco

Зарядний пристрій Hoco CS83A Excellent

Фото - Зарядний пристрій Hoco CS83A Excellent
Фото 5
Hoco CS83A Excellent
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Функції та можливості
дисплей
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning / 60 Вт /
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
76x40x33 мм
Вага
54 г
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Hoco CS83A Excellent

Усі ціни 17 →

Hoco CS83A 20w PD/QC USB-C/USB-A fast charger black

Мережевий зарядний пристрій Hoco CS83A 20w PD/QC USB-C/USB-A fast charger black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
183 грн.

Hoco Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco CS83A Excellent with digital display PD20W + QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель T

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
259 грн.

МЗП Hoco CS83A Excellent with digital display PD20W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Lightning Black

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
216 грн.

МЗП Hoco CS83A Excellent with digital display PD20W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Lightning Black IS-000000818581

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
471 грн.

Мережевий зарядний пристрій HOCO CS83A Excellent with digital display PD20W+QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Lightning (

Маркетплейс: Rozetka.ua  Djd З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
239 грн.
ще 12 пропозицій