Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Hoco

Зарядний пристрій Hoco Z49A Level

Фото - Зарядний пристрій Hoco Z49A Level
Фото 17
Hoco Z49A Level
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
18 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
25x60 мм
Вага
17 г
Дата додавання на E-Katalog
березень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.

Купити Hoco Z49A Level

Усі ціни 17 →

Адаптер автомобільний HOCO Level single port car charger Z49A 18W QC3.0 чорний

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
133 грн.

Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z49A, USB, QC, сіре

Маркетплейс: Rozetka.ua  M Energy З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
178 грн.

Адаптер автомобільний HOCO Micro USB Cable Level single port car charger Z49A 18W black

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
148 грн.

Адаптер авто - зарядний комплект HOCO Type-C Cable Level single port car charger Z49A 1USB 18W чорний

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
270 грн.

Автомобільний зарядний адаптер швидкого заряджання HOCO Z49A Level single port car charger 18W QC3.0 сірий

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
130 грн.
ще 12 пропозицій

Динаміка цін на Hoco Z49A Level