Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Ноутбуки   /   HP

Ноутбук HP OMEN MAX 16-ak0000 [16-ak0005ax] (BU2A5PA)

Фото - Ноутбук HP OMEN MAX 16-ak0000 (16-ak0005ax)
Відео 3Фото 9
Порівняти ціни 14 →
Дисплей:16 ", 2560x1600 (16:10)
Процесор:Ryzen AI, 9 HX 375, 2 ГГц
Відеокарта:RTX 5070 Ti
ОЗП:32 ГБ
Накопичувач:SSD M.2 NVMe, 1 ТБ
Вага ноутбука:2.5 кг
в списокмої списки
Модифікації HP OMEN MAX 16-ak0000 52
Характеристики
HP OMEN MAX 16-ak0000 [16-ak0005ax]
Колір
Типноутбук
Дисплей
Діагональ екрана16 "
Тип матриціIPS
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність дисплея2560x1600 (16:10)
Час відгуку3 мс
Частота зміни кадрів240 Гц
Яскравість500 нт
Колірне охоплення (sRGB)100 %
Сертифікат TÜV Rheinland
AMD сумісністьAMD FreeSync Premium
Процесор
СеріяRyzen AI
Модель9 HX 375
Кодова назва процесораStrix Point (Zen 5)
Кількість ядер12
Кількість потоків24
Тактова частота2 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore5.1 ГГц
Тепловиділення (CPU TDP)28 Вт
Оперативна пам'ять
Об'єм оперативної пам'яті32 ГБ
Максимально встановлюваний об'єм ОЗП32 ГБ
Тип пам’ятіDDR5
Частота пам'яті ОЗП5600 МГц
Кількість слотів ОЗП2
Відеокарта
Тип відеокартидискретна
Серія відеокартиNVIDIA GeForce
Модель відеокартиRTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті12 ГБ
Тип пам'яті відеокартиGDDR7
Підтримка VR
Тест 3DMark0665214 points
Тест 3DMark Vantage P123001 points
Накопичувач
Тип накопичувачаSSD M.2 NVMe
Ємність накопичувача1 ТБ
Інтерфейс накопичувача M.2PCIe 4.0 4x
Роз'єми і підключення
Порти підключенняHDMI
v2.1
Кардридер
USB-A 10Gbps2 шт.
USB4 40 Гбіт/с2 шт.
Підтримка Alternate Mode
Макс. моніторів, що підключаються3
LAN (RJ-45)1 Гбіт/с
Wi-FiWi-Fi 7 (802.11be)
Bluetoothv5.4
Мультимедіа
Web-камера1920x1080 (Full HD)
Шторка для камери
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDTS X Ultra
Безпека3D сканер обличчя
Клавіатура
ПідсвічуванняRGB для кожної кнопки
Конструкція клавішострівного типу
Num блок
Додаткових клавіш4 шт.
Маніпулятортачпад
Акумулятор
Ємність батареї83 Вт*год
Живлення по USB-C (Power Delivery)
Швидка зарядка
Час зарядки50% за 30 хв
Комплектний блок живлення330 Вт
Інше
Передвстановлена ОСWin 11 Home
Матеріал корпусаалюміній/пластик
Габарити (ШхГхТ)357x269x23 мм
Вага2.5 кг
Дата додавання на E-Katalogлютий 2026
Маркування виробника
BU2A5PA

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP OMEN MAX 16-ak0000 [16-ak0005ax]

HP OMEN MAX 16-ak0005AX (BU2A5PA)

iTMag.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
114 699 грн.

HP OMEN MAX 16-ak0005AX (BU2A5PA)

Noteboochek.com.uaЗ нами 7 років (Київ)
Під замовлення
Поскаржитись

Ноутбук HP Omen Max 16-ak0005AX (BU2A5PA)

TouchЗ нами 7 років (Дніпро)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
125 279 грн.

HP Ноутбук HP OMEN MAX 16-ak0005AX (BU2A5PA) Black

MTA.uaЗ нами 8 років (Київ)Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
125 299 грн.

Ноутбук HP OMEN MAX 16-ak0005AX (BU2A5PA) EU

Zhuk.uaЗ нами 6 років (Київ)Гарантія: 12 міс. від магазину
Поскаржитись
116 235 грн.
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на HP OMEN MAX 16-ak0000 [16-ak0005ax]

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди