Ящик для инструмента Intertool BX-4020
Фото 7 |
Intertool BX-4020 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Intertool 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Intertool.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Intertool BX-4020
Все цены 6 →Intertool Intertool BX-4020 128927 | 649 грн. |
Органайзер для метизів Intertool з висувними секціями 11" BX-4020 | 599 грн. |
Органайзер для металовиробів з висувними секціями 11", 279*184*260 мм INTE | 647 грн. |
Органайзер багатофункціональний для металовиробів INTERTOOL 11" 279х184х26 | 649 грн. |
Органайзер для металовиробів з висувними секціями 11, 279*184*260 мм INTER | 1 289 грн. |
Органайзер для металовиробів з висувними секціями 11", 279*184*260 мм INTE | 649 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →