Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Надувні матраци   /   Intex

Надувний матрац Intex 64761

Фото - Надувний матрац Intex 64761
Фото 4
Intex 64761
Колір
Тип
матрац для відпочинку
Кількість місць
1
Максимальне навантаження
136 кг
Ребра жорсткості
поздовжні
Кількість повітряних камер
1
Функції та можливості
флокіроване покриття (велюр)
Комплектація
механічний вбудований насос
Розміри (ДхШхТ)
191x99x25 см
Вага
2.92 кг
Офіційний сайт
intexpool.ua
Дата додавання на E-Katalog
березень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.

Купити Intex 64761

Усі ціни 13 →

Надувний матрац Intex Downy Airbed 99 x 191 x 25 см Зелений (64761)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
799 грн.

Надувний одномісний матрац з вбудованим насосом 99х191х25см, Intex (64761)

Маркетплейс: Rozetka.ua  InteroLife З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 039 грн.

Одномісний надувний матрац Intex 99х191х25см + вбудований насос (64761)

Маркетплейс: Rozetka.ua  InteroLife З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Надувний матрац 191 x 99 x 25 см із вбудованим ножним насосом Intex 64761 Downy Airmatress

Маркетплейс: Rozetka.ua  Salida З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 360 грн.

Надувний матрац з ножним насосом Intex, односпальний, 99х191x25 см (64761-INT)

Маркетплейс: Rozetka.ua  BILO Shop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 056 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Intex 64761