Каталог   /   Аудіотехніка   /   Музичні інструменти   /   Гітари й обладнання   /   Електро- й бас-гітари   /   Jackson

Електрогітара Jackson JS Series Dinky JS11

Фото - Електрогітара / бас-гітара Jackson JS Series Dinky JS11
Відео 7Фото 4
Jackson JS Series Dinky JS11
Тип:електрогітара, форма Superstrat
Корпус:цільний, тополя
Звукознімачі:пасивні, H-H
Бридж:тремоло
Темброблок:пасивний
Гриф:клен, 22 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики JS Series Dinky JS11
Основне
Типелектрогітара
Кількість струн6
Звукознімачіпасивні
Схема звукознімачівH-H
Темброблок
Типпасивний
Регулятори гучності1
Регулятори тембру1
Перемикач звукознімачів3-позиційний
Корпус
Типцільний
Розмір4/4
Форма (вид)Superstrat
Виріз (cutaway)подвійний
Матеріал корпусатополя
Бриджтремоло
Гриф
Тип кріпленняболтовий
Кількість ладів22
Ширина верхнього поріжка43 мм
Радіус накладки12 "
Анкеродинарний
Мензура25.5 "
Кілкизакриті
Матеріал грифаклен
Накладка грифапалісандр
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jackson 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jackson.

Купити Jackson JS Series Dinky JS11

Усі ціни 37 →

Електрогітара JACKSON JS SERIES DINKY JS11 METALLIC BLUE

Jackson JS11 Dinky AH Metallic Blue – це доступна електрогітара з класичними швидкісними характеристиками та агресивн... щеим дизайном від Jackson Guitars. Модель ідеально підходить для тих, хто робить перші кроки у світі року та металу, або шукає надійний інструмент для регулярних репетицій. Ключові особливості та матеріали: - Швидкісний гриф Jackson: Гриф із клена з кріпленням на болтах оснащений
Офіційний партнер Jackson
Muztorg.ua
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від магазину
Поскаржитись
13 200 грн.

Електрогітара Jackson JS11 Dinky Ah Black

Тип: Електрогітара / Розмір: Повнорозмірна / Кількість струн: 6 / Тип кріплення грифа: Болтової / Форма корпусу: Superstrat /... щеМатеріал корпусу: Тополя
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
13 640 грн.

Jackson JS11 AR METALLIC BLUE

Електрогітара Jackson JS11 AR METALLIC BLUE
Evomusic.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись

Електрогітара Jackson JS Series Dinky JS11 (Snow White)

Електрогітара Jackson JS Series Dinky JS11 у кольорі Snow White — це вдале поєднання класичного звучання, стильного вигляду т... щеа доступної ціни. Вона створена для швидкої гри та потужного звучання Корпус гітари виготовлений із тополі. Кленовий гриф зі зручним профілем закріплений болтами та підсилений графітовими стрижнями для максимальної стабільності. Пласка накладка з амаранту з радіусом 12"
Musician.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись

Електрогітара JACKSON JS11 DINKY AH WHITE

Швидкісні, смертоносні та доступні гітари серії JS роблять неймовірний крок уперед для отримання класичного Jackson звучання,... щепривабливого зовнішнього вигляду та грабельності. Гітара JS11 характеризується стильним корпусом ергономічної форми Dinky™, виконаним з тополі, швидкісним пригвинченим кленовим грифом з графітовим посиленням і 12-дюймовим радіусом накладки, виконаної з
Desound.com.uaЗ нами 2 роки
(Львів)
Поскаржитись
10 190 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Jackson JS Series Dinky JS11

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Додати відгук
3 липня 2023, 16:02
Запитання про Jackson JS Series Dinky JS11
Який вигляд тремоло?
anonim
6 травня 2017, 23:05
Запитання про Jackson JS Series Dinky JS11
Ця гітара краще, ніж cort x2?
1 січня 2025, 20:47
Запитання про Jackson JS Series Dinky JS11
Чи можна встановити відсічку?
Мається на увазі чи підходять звукознімачі для пайки відсічки.
Відеоогляди