Акустична система JBL IRX 108BT
![]() |
JBL IRX 108BT |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JBL IRX 108BT
Усі ціни 31 →Акустична система JBL IRX108BT (1 шт.) | 23 999 грн. | ![]() |
JBL JBL IRX108BT | 23 999 грн. | ![]() |
JBL IRX108BT | 23 999 грн. |
Акустична система JBL IRX108BT Black (IRX108BT-EK) IRX108BT-EK | 23 999 грн. |
Активна акустична система JBL IRX108BT | 23 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →