Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Тримачі для телефону та авто зарядки   /   BASEUS

Тримач / авто зарядка BASEUS MagPro Series (C40161200121-00)

Фото - Тримач / авто зарядка BASEUS MagPro Series
Фото 6
BASEUS MagPro Series
Колір
Призначення
автомобільний
Кріплення тримача
гачок на повітропровід
Кріплення гаджета
магніт (MagSafe)
Матеріал корпуса
пластик
Розмір
110x88x59 мм
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2024
Маркування виробника
C40161200121-00

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.

Купити BASEUS MagPro Series

Усі ціни 89 →

Baseus MagPro Series II Magnetic Black (C40172900121-00)

Тримач магнітний Baseus MagPro Series II Magnetic Black (C40172900121-00)
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
649 грн.

Автотримач Baseus MagPro Series Magnetic Wireless Charging Car Mount Air Vent Version (C40164100121-00) C40164100121-00

Автотримач Baseus MagPro Series Magnetic Wireless Charging Car Mount Air Vent Version (C40164100121-00) / Baseus / Автомобіль... щений тримач / Заряджання / Телефон / Black / 1 x USB Type-C / Бездротовий / 15 W / 6 міс. / 00-00070574
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись
999 грн.

Тримач Baseus Car Holder Wireless Charger MagPro Series Magnetic Qi2 15W Black (C40164100121-01)

Виробник: Baseus / Сумісність: Для смартфона, Apple / Тип: автомобільний / Особливості: магнітний, автодержатель, MagSafe, wi... щеreless charging
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
1 658 грн.

Тримач Baseus Car Holder Wireless Charger MagPro Series Magnetic Qi2 15W Black (C40164100121-01)

Виробник: Baseus / Сумісність: Для смартфона, Apple / Тип: автомобільний / Особливості: магнітний, автодержатель, MagSafe, wi... щеreless charging
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись

Baseus C40172900121-00

Baseus MagPro Series II Magnetic Car Mount – це універсальний автомобільний тримач, який забезпечує надійну фіксацію смартф... щеона під час поїздок. Завдяки потужному магніту та ергономічному дизайну, цей аксесуар стане незамінним помічником для водіїв, які цінують комфорт, безпеку та стиль. Baseus MagPro Series II – ідеальний вибір для тих, хто хоче зручно користуватися смартфоном в авто, не відволікаючись від керування! Характеристики - Матеріал корпусу: метал – забезпечує довговічність і преміальний вигляд - Місце встановлення: рівна поверхня – підходить для панелі приладів або іншої гладкої зони в авто - Спосіб кріплення: двосторонній скотч – міцна фіксація без свердління та зайвих зусиль - Фіксація смартфона: магнітне кріплення (Magnetic Ring) – надійно утримує пристрій навіть під час руху по нерівних дорогах Гнучка конструкція: - Два шарнірні з'єднання з кутом обертання 310° - Нижня частина тримача обертається на 360° - Можливість складати тримач, коли він не використовується
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
522 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на BASEUS MagPro Series

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна