Набір інструментів KING TONY 6409MP03
![]() |
KING TONY 6409MP03 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 6409MP03
| 3 806 грн. | ![]() |
KING TONY 3/4" 21-41 мм 8 шт. (6409MP03) 3/4\"21-41мм8шт.(6409MP03) | 4 145 грн. |
Набір торцевих головок KING TONY 3/4" ударних 8 шт. 21-41 мм (6409MP03) 6409MP03 | 4 144 грн. | ![]() |
| 4 144 грн. |
Додаткові функції і можливості набору інструментів KING TONY 6409MP03:
- Розміри:
- 21, 22, 24, 27, 30, 32, 36, 41 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →