Набір інструментів KING TONY 1306MR
KING TONY 1306MR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 1306MR
Усі ціни 9 →Набор ключей разрезных King Tony 8-22 мм в чехле, 6 шт 1306MRN | 2 062 грн. |
Набір розрізних ключів King Tony 8-22 мм, 6 шт в чохлі (1306MR) 1306MR | 1 579 грн. |
Ключ KING TONY разрезной 6 шт. 8-22 мм (1306MRN) 1306MRN | 1 876 грн. |
Ключ KING TONY розрізний 6 шт. 8-22 мм (1306MRN) 1306MRN | 2 114 грн. |
KING TONY Ключ KING TONY розрізний 6 шт. 8-22 мм (1306MRN) 1306MRN | 2 114 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості набору інструментів KING TONY 1306MR:
- Розміри:
- 8x10, 10x12, 11x13, 12x14, 17x19, 19x22 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →