Набір інструментів KING TONY 1215MRN02
KING TONY 1215MRN02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 1215MRN02
Усі ціни 8 →Набор ключей рожково-накидных King Tony 6-32 мм в чехле, 15 шт 1215MRN02 | 3 578 грн. |
Набор ключей комбинированных King Tony 15ед. (1215MRN02) | 4 178 грн. |
Ключ KING TONY комбинированный, 6-32 мм, 15 шт. (1215MRN02) 1215MRN02 | 4 024 грн. |
Ключ KING TONY комбінований, 6-32 мм, 15 шт. (1215MRN02) 1215MRN02 | 4 076 грн. |
KING TONY Ключ KING TONY комбінований, 6-32 мм, 15 шт. (1215MRN02) 1215MRN | 4 076 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості набору інструментів KING TONY 1215MRN02:
- Розміри:
- 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 22, 24, 27, 30, 32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →