Набір інструментів KING TONY 1222MRN
KING TONY 1222MRN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 1222MRN
Усі ціни 8 →Набор ключей рожково-накидных King Tony 6-32 мм в чехле, 22 шт 1222MRN | 4 866 грн. |
Набір комбінованих ключів King Tony 6-32 мм, 22 шт. в чохлі 1222MRN | 5 097 грн. |
Набор ключей комбинированных King Tony 22ед. (1222MRN) | 5 864 грн. |
Ключ KING TONY комбинированный 22 шт., 6-32 мм (1222MRN) 1222MRN | 5 005 грн. |
Ключ KING TONY комбінований 22 шт., 6-32 мм (1222MRN) 1222MRN | 5 650 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості набору інструментів KING TONY 1222MRN:
- Розміри: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 30, 32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →