Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   SSD-накопичувачі   /   Kingston

SSD Kingston M.2 2280 OM8SGP4256K2 256 GB

Фото - SSD Kingston M.2 2280 OM8SGP4256K2 256 GB
Kingston OM8SGP4256K2
Тип
внутрішній
Об'єм
256 GB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
PCIe 4.0 4x
Тип пам’яті
3D TLC NAND
NVMe
Зовнішня швидкість запису
1100 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
3000 МБ/с
Гарантія виробника
1 рік
TRIM
Розміри
22x80 мм
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Як вибрати SSD накопичувачВибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.

Купити Kingston M.2 2280 OM8SGP4256K2 256 GB

Накопичувач SSD M.2 2280 256GB Kingston (OM8SGP4256K2-C00) OM8SGP4256K2-C00

+ 161 балів ITbox, 256 GB, 3D TLC, M.2, PCI Express NVMe, Швидкість читання - 4500 Mb/s, Швидкість запису - 3000 Mb/s, 80 х 22 х 2.42 мм
Офіційний партнер Kingston
Itbox.ua
(Київ)
Поскаржитись
3 418 грн.

Kingston 256 GB (OM8SGP4256K2-C00)

Накопичувач SSD Kingston 256 GB (OM8SGP4256K2-C00)
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
3 180 грн.

Накопичувач SSD M.2 2280 256GB Kingston (OM8SGP4256K2-C00) OM8SGP4256K2-C00

256 GB, 3D TLC, M.2, PCI Express NVMe, Швидкість читання - 4500 Mb/s, Швидкість запису - 3000 Mb/s, 80 х 22 х 2.42 мм
Офіційний партнер Kingston
Brain.com.ua
(Київ)
Поскаржитись
3 407 грн.

Динаміка цін на Kingston M.2 2280 OM8SGP4256K2 256 GB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна